nepochop

Coze??

nepochop | bla bla bla

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
nepochop
To budú exekúcie
 
Lodovik
Lodovik | 6.12.2021 13:36

No ja som rad, ze to budu mat povinne, aspon mame sancu spravit dobru real life studiu o ucinnosti vakcin, co vedu posunie vyrazne dopredu. Len ked to uvidi Igor...


nepochop
nepochop | 6.12.2021 14:21

No problem je, ze ti nasi blbci sa riadia tym, co vidia v zahranici, takze mozeme to ocakavat aj tu.

Na druhej strane asi to nebude dlho trvat, lebo aj vakciny maju svoju platnost, teda covid passy. Ked potom expiruju uz tie a nebude dalsia davka tak by mali skoncit aj tieto pokuty.

No a zlaty klinec programu bude ked zistia, ze napriklad na omicron vakcina nefunguje.


musimreagovat
musimreagovat | 6.12.2021 15:41

Ešte si nepočul, že nie je problém vakcíny prispôsobiť novým mutáciam? A neboj sa, tí naši sú naozaj blbci, takže tak skoro to u nás nebude. Povinné očkovanie je príliš rozumné riešenie. Najskôr treba vyskúšať všetko ostatné, až potom začnú používať zdravý rozum.


| 6.12.2021 16:53

Nerád urážam ludí za ich názor ... ale táto veta: "Povinné očkovanie je príliš rozumné riešenie." indikuje, že jej autor buď nemá rozum na poriadku, alebo nemá dosť informácií. Ak rozumný človek nemá dosť informácií, prirodzene inklinuje k tomu, že si nejaké vyhľadá. A až potom zaujme stanovisko.
Papagájovať propagandu je cesta do pekla.
Veriť, že vakcína je jediné riešenie, to chce veľkú dávku otrlosti k faktom, že "vakcína" nebola overená podla predpísaných pravidiel. Navyše je to génová terapia. O to nebezpečnejší je fakt, že nepoznáme dlhodobé účinky.
Vnucovať túto experimentálnu "medicínu" pod hrozbou sankcií je už priveľa.


tmiro | 6.12.2021 17:17

Vakcína nebola overená... Už bola podľa všetkých pravidiel, pred par mesiacmi.
Je to GÉNOVÁ TERAPIA... Takže vírus sa votrie do bunky a svojimi genmi to tam začne ovplyvňovať a záda príkaz bunke aby produkovala vírus (DNA bez bunky) ale mam sa viac báť toho ze do bunky sa vpravi iba časť prikazu a kódu vírusu a nedá sa pokyn na kopírovanie celého kódu vírusu ale iba tej časti, podľa ktorej sa vyrobia ostne na ktoré začnú útočiť biele krvinky...


salamoon
salamoon | 6.12.2021 17:20

nepochop - omicron sa po prvotnom BU! BU! BU! ukazuje ako miernejsi variant....


nepochop
nepochop | 6.12.2021 17:26

@salamoom vsak to je dobre, nie?


Lodovik
Lodovik | 6.12.2021 18:33

mRNA vakcina je asi taka genova terapia ako je tankovanie benzinu chemicky experiment.


musimreagovat
musimreagovat | 6.12.2021 18:37

anonym 16:53
Alebo je tu ešte taká možnosť, že autor má rozum v poriadku, má viac informácií ako ty a hlavne ich vie správne vyhodnotiť.


nepochop
nepochop | 6.12.2021 18:57

Aj tak je to sranda, ze pri tejto speci vakcine, ktora by mala len telu dat geneticku informaciu virusu, dochadza tiez k tym priznakom ako pri chorobe.


Lodovik
Lodovik | 6.12.2021 19:05

Vola sa to "imunitna reakcia" ;)


nepochop
nepochop | 6.12.2021 19:40

Tak cakal by som praveze opak. Pri vakcine z virusom clovek ocakava tuto reakciu, ale pri "nahrati virusu do databazi" je to divne.


Katolibanec
Katolibanec | 6.12.2021 19:47

citam komentare a normalne mam pocit, ze som na stranke zem a vek ..
85% ludi v nemocnicacich je NEOCKOVANYCH ale ten co povie, ze povinne ockovanie by bolo rozumne riesenie to podla komentujuceho nema v hlave v poriadku
potom citam, ze vakcina nie je overena .. po zaockovani 4 miliard ludi a schvaleni vsetkymi medzinarodnymi instituciami vakcina nie je overena :D
Nepozname dlhodobe ucinky .. no super a akurat zacina spoznavat dlhodobe ucinky po nakazeni! Npariklad vysoke riziko psychickych problemov! Postihnutie roznych organov atd .. ale blbci budu stale verklikovat donekonecna tieto bludy


nepochop
nepochop | 6.12.2021 20:09

@Katolibanec no co sa tyka toho povinneho ockovania tak to sa hovori len z populistickych dovodov. Ano, asi by to bolo rozumne riesenie, ale so zdravotneho hladiska, nie z politickeho.

Overena je jedna vec. Schvalena je druha. Jedina plne schvalena vakcia je od Pfizer, ostatne su schvalene len na nudzove pouzitie. Plne schvalene znamena, ze by mali byt bezpecne a efektivne. Nudzovo schvalene znamena, ze asi su bezpecne a efektivne.

Spravne, nepozname dlhodobe ucinky, to je vec co pride casom a mozno to bude niektorych ludi v buducnosti mrziet, ale zas mozno nie. To nik nevie.


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader